Contactpersonen

Directie:

Hans Devenijns - Algemeen directeur
0412-615561 h.devenijns@heurkens-veluw.nl
Manfred van Kalkeren - Algemeen directeur
m.vankalkeren@heurkens-veluw.nl

Verkoop:

Jorg Blankers - Commercieel directeur
0412-615563 j.blankers@heurkens-veluw.nl

Q-roc Oranje: oranje@heurkens-veluw.nl

Gerard van Rijsse - Teamleider
0412-615596 g.vanrijsse@heurkens-veluw.nl 
Herman Poels - Teamplayer
0412-664283 h.poels@heurkens-veluw.nl
Peter van Heumen - Teamplayer
0412-664282 p.vanheumen@heurkens-veluw.nl

Q-roc Geel: geel@heurkens-veluw.nl

Marcel van Dinther - Teamleider
0412-615560 m.vandinther@heurkens-veluw.nl
Menno van Vliet - Teamplayer
0412-615569 m.vanvliet@heurkens-veluw.nl
Dick van der Burgt - Teamplayer
d.vanderburgt@heurkens-veluw.nl
Sander Dekkers - Teamplayer
0412-615565 s.dekkers@heurkens-veluw.nl

Q-roc Blauw: blauw@heurkens-veluw.nl

Harm Altorf Ė Teamleider & strategisch inkoper
0412-615567 h.altorf@heurkens-veluw.nl
Toine Vos - Teamplayer
t.vos@lasersnijden-online.nl
Esja Pennings - Teamplayer
e.pennings@heurkens-veluw.nl 
Thomas Chaudron - Teamplayer
0412-615598 t.chaudron@heurkens-veluw.nl                

Logistiek & kwaliteit:

Mark Schellekens - Transportplanning & inkomende goederen ontvangst
0412-615566 m.schellekens@heurkens-veluw.nl

Productie:

Xander Smit - Bedrijfsleider
0412-615591 x.smit@heurkens-veluw.nl
John van den Tillaart - Productieleider
0412-615593 j.vandentillaart@heurkens-veluw.nl

FinanciŽn & administratie:

Paul Retera - CFO
0412-615597 p.retera@heurkens-veluw.nl
Manon van Herpen - FinanciŽle administratie
0412-615562 m.vanherpen@heurkens-veluw.nl